Deze website maakt gebruik van cookies. Meer weten?

toggle menu

FSC certificaatcode: WB-COC-001628

FSC licentiecode: FSC-C016222

Collstrop ® | Groep Cras

Industrielaan 5
8790 Waregem

Producent tuinhout en/of tuinmeubilair

Categorieën

  • Tuinkasten - tuinberging
  • Pergola's
  • Carports
  • Bloembakken
  • Brievenbussen
  • Hekwerk & omheiningen
  • Poorten
  • Terrasplanken
  • Tuinschermen
  • Tuinpalen en paaltjes
  • Tuintegels
  • Bruggenbouw
  • Vlonderplanken
  • Antiparkeerpalen
  • Gevelbekleding

Andere verkooppunten

CRAS WOODSHOP Antwerpen
Malachietstraat 2 Haven 102
2030 Antwerpen

antwerpen@cras.be

03/5440840

CRAS WOODSHOP MANHAY
Rue des Boussines 48
6960 Manhay

manhay@cras.be

08/6349400

CRAS WOODSHOP WAREGEM
Industrielaan 5
8790 Waregem

waregem@cras.be

056/603444

CRAS WOODSHOP HERENTHOUT
Atealaan 18
2270 Herenthout

herenthout@cras.be

014/22 15 91

CRAS WOODSHOP LATINNE (Jehoulet Bois)
Rue du Centre 99
4261 Latinne

latinne@cras.be

019/696300

CRAS WOODSHOP HEULE
Waterven 1
8501 Heule

heule@cras.be

056/358143

CRAS WOODSHOP TRAZEGNIES
Rue de la Marche 28
6183 Trazegnies

trazegnies@cras.be

071/360105

CRAS WOODSHOP OOSTENDE
Vaartblekersstraat 28
8400 Oostende

oostende@cras.be

059/501645

CRAS WOODSHOP BRUGGE
Pathoekeweg 154
8000 Brugge

brugge@cras.be

050/312931

CRAS WOODSHOP RELEGEM
Schapenbaan 20
1730 Asse-Relegem

relegem@cras.be

02/4600200

CRAS WOODSHOP MERELBEKE
Maenhoutstraat 68
9820 Merelbeke

merelbeke@cras.be

09/2522181

CRAS WOODSHOP BERINGEN
Koolmijnlaan 116
3580 Beringen

beringen@cras.be

011/212552

CRAS WOODSHOP DOTTIGNIES
Rue de la Barrière de Fer 155
7711 Dottignies

dottignies@cras.be

056/489831

CRAS WOODSHOP POPERINGE (Beheyt)
Ieperseweg 26
9870 Poperinge

poperinge@cras.be

057/333108

CRAS WOODSHOP HALEN
Hagelandstraat 30
3545 Halen

halen@cras.be

013/460280

25 jaar garantie
Collstrop Garden is fabrikant van tuinhout zonder zorgen, met een garantie van 25 jaar tegen houtrot en insecten. Het geheim van de uitzonderlijke duurzaamheid van de Collstrop-producten zit vooral in de keuze van de juiste houtsoorten. Collstrop Garden verwerkt, naast exotisch hardhout met een natuurlijke duurzaamheid van minstens 25 jaar, uitsluitend Noords grenenhout uit duurzaam beheerde bossen. In tegenstelling tot andere houtsoorten kan grenenhout immers tot aan de kern worden geïmpregneerd. Die impregnering gebeurt in eigen drenkinstallaties.
Collstrop, een merk van Houtgroep Cras
Collstrop Garden is een merknaam van houtgroep Cras. Dit Belgisch familiebedrijf bestaat sinds 1878 en importeert hout en plaatmateriaal uit alle hoeken van de wereld.In de hoofdzetel te Waregem wordt dit hout getransformeerd tot massief parket, gevelbekleding, constructiehout en meer. Onder de noemer Collstrop Garden is
het bedrijf fabrikant van een breed assortiment tuinhout met 25 jaar garantie tegen aantasting door houtrot, schimmel of insecten. Collstrop Garden heeft een verdelersnetwerk dat zich verspreid over het grootste deel van Europa.