Deze website maakt gebruik van cookies. Meer weten?

toggle menu

FSC certificaatcode: WB-COC-001628

FSC licentiecode: FSC-C016222

Cras Woodshops | Groep Cras

Industrielaan 5
8790 Waregem

Houthandel

Categorieën

  • Tropisch (hard)hout
  • Afrormosia
  • Afzelia
  • Ayous
  • Azobe
  • Tuinkasten - tuinberging
  • Pergola's
  • Garagebox
  • Tuinhuizen
  • Carports
  • Bloembakken
  • Hekwerk & omheiningen
  • Poorten
  • Terrasplanken
  • Bilinga
  • Bossé
  • Plinten
  • Lijstwerk
  • Lambrizering
  • Plafonds
  • Wanden
  • Parket
  • Plankenvloer
  • Tuinschermen
  • Tuinpalen en paaltjes
  • Tuintegels
  • Dibetou
  • Eucalyptus
  • Ipé
  • Iroko
  • Louro gamela - Louro vermelho
  • Meranti
  • Dark Red Meranti (DRM)
  • Light Red Meranti (LRM)
  • Moabi
  • Movingui
  • Okan
  • Padoek
  • Sapeli
  • Sipo
  • Naaldhout
  • Grenen
  • Vuren
  • Douglas
  • Lariks - Lork
  • Oregon Pine
  • Western Red Ceder (WRC)
  • Loofhout uit de gematigde streken
  • Beuken
  • Eik - Eiken
  • Amerikaans Eiken
  • Europees eiken
  • Betonplex
  • MDF
  • HDF
  • Multiplex
  • OSB
  • Spaanplaat
  • Tricoya ®
  • Gefineerde platen
  • Melamine platen
  • Timmer- en meubelpanelen
  • Verduurzaamd hout
  • Chemisch behandeld hout
  • Thermisch behandeld hout
  • Gelamineerd/gelamelleerd hout
  • Damwanden
  • Palen voor waterwerken
  • Vlonderplanken
  • Antiparkeerpalen
  • Binnendeuren
  • Gevelbekleding
  • Stormplanken

Andere verkooppunten

CRAS WOODSHOP Antwerpen
Malachietstraat 2 Haven 102
2030 Antwerpen

antwerpen@cras.be

03/5440840

CRAS WOODSHOP MANHAY
Rue des Boussines 48
6960 Manhay

manhay@cras.be

08/6349400

CRAS WOODSHOP WAREGEM
Industrielaan 5
8790 Waregem

waregem@cras.be

056/603444

CRAS WOODSHOP HERENTHOUT
Atealaan 18
2270 Herenthout

herenthout@cras.be

014/22 15 91

CRAS WOODSHOP LATINNE (Jehoulet Bois)
Rue du Centre 99
4261 Latinne

latinne@cras.be

019/696300

CRAS WOODSHOP HEULE
Waterven 1
8501 Heule

heule@cras.be

056/358143

CRAS WOODSHOP TRAZEGNIES
Rue de la Marche 28
6183 Trazegnies

trazegnies@cras.be

071/360105

CRAS WOODSHOP OOSTENDE
Vaartblekersstraat 28
8400 Oostende

oostende@cras.be

059/501645

CRAS WOODSHOP BRUGGE
Pathoekeweg 154
8000 Brugge

brugge@cras.be

050/312931

CRAS WOODSHOP RELEGEM
Schapenbaan 20
1730 Asse-Relegem

relegem@cras.be

02/4600200

CRAS WOODSHOP MERELBEKE
Maenhoutstraat 68
9820 Merelbeke

merelbeke@cras.be

09/2522181

CRAS WOODSHOP BERINGEN
Koolmijnlaan 116
3580 Beringen

beringen@cras.be

011/212552

CRAS WOODSHOP DOTTIGNIES
Rue de la Barrière de Fer 155
7711 Dottignies

dottignies@cras.be

056/489831

CRAS WOODSHOP POPERINGE (Beheyt)
Ieperseweg 26
9870 Poperinge

poperinge@cras.be

057/333108

CRAS WOODSHOP HALEN
Hagelandstraat 30
3545 Halen

halen@cras.be

013/460280

Houtgroep Cras is een familiebedrijf met wortels die teruggaan tot 1878. De onderneming met hoofdzetel te Waregem is dus al meer dan 130 jaar actief in de houtsector.

Het werk van meerdere generaties heeft dit familiebedrijf gevormd. Momenteel staat met CEO Frédéric Cras de vierde generatie van de familie aan het roer. De in al die jaren opgebouwde kennis zit in elk van de producten van Cras en vormt de basis van hun service.

Het bedrijf heeft een eigen importafdeling, een uitgebreid productie-apparaat en een distributienetwerk van 12 eigen vestigingen. Die vestigingen zijn er voor houtvaklui en consumenten die op zoek zijn naar duurzame oplossingen voor hun project.